Вінницькі студенти поспішають зняти відео про свій навчальний установі свої ВНЗ

З 11 до 17 листопада в « МегаМолі » пройде145 «Студентський тиждень» , організований Студентським парламентом Вінниччини.

Вже відкрилася художня виставка « Студентський погляд», щопроходить в малому експоцентрі .

Цей тиждень обіцяють зробити незабутнім. Молоді фотографи зможуть позмагатися на фотовиставці . Відвідувачі вже чекають сувеніри з глини та вишивки вінницьких майстрів. Також у «МегаМолі» проводиться відеоконкурс. З 11 по 15 листопада студентам необхідно зняти оригінальний відеоролик про свій навчальний заклад. Переможців відзначать у чотирьох номінаціях , а ролики можна буде подивитися на телеекранах « МегаМолу ».

Цікаву програму підготували власне на День студента , 17 листопада. О 12:00 в « Мегамолі » стартує квест студентських команд. Він поступово переросте в «Творчий шум ». У всіх кутах торгового центру працюватимуть аніматори , виступатимуть вокалісти , гітаристи , музичні групи і танцювальні ансамблі.

Можна буде взяти участь у майстер -класі з хіп-хопу чи бальних танців. Будуть присутні художники і фотографи , на чиїх роботах згодом можна буде знайти себе . А о 14:00 на всіх поверхах торгового центру відбудеться флешмоб. Також відбудеться розіграш гран -прі турніру з караоке. Всіх учасників дійства будуть нагороджувати грамотами та призами.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам