Вінницькі льотчики піднялись в небо для перехоплення російських літаків в Криму

За даними центрального регіонального центру міністерстваlitaki-vivischuvachi оборони України учора вночі 3 березня, російські винищувачі двічі перебували у безпосередній близькості повітряного кордону України у південному секторі. Український уряд не змінює своєї позиції щодо суто мирного урегулювання конфлікту. Але на будь-яку спробу прямої агресії Повітряні Сили України готові дати відсіч і виконати свій конституційний обов'язок перед Батьківщиною.
У Командуванні Повітряних Збройних Сил України, повідомили, що у м.Вінниця з визначеного оперативного аеродрому на локалізацію потенційних порушників був піднятий перехоплювач зі складу Миргородської винищувальної бригади тактичної авіації, який знаходився у зоні бойового чергування та готовності до протидії порушникам відповідно до поставлених завдань.
Українські пілоти охороняючи повітряний простір зони бойового чергування обидва рази не допустили перетину повітряного кордону. Екіпаж винищувача Су-27 українських Повітряних Сил продемонстрував високу витримку, професійну підготовку та морально-психологічну стійкість щодо попередження провокацій з боку російських ВПС повітряного кордону України. Здійснивши посадку на аеродромі базування, пілоти частини продовжують нести бойове чергування у системі ППО країни.
У Командуванні Повітряних Сил Збройних Сил України також зазначили, що впродовж минулої доби 4 українських винищувачі здійснювали чергування в акваторії Азовського моря, чим не допустили нарощування контингенту російських військ в Автономній Республіці Крим.
За інформацією
Регіонального мадіа-центру Міноборони України

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам