Вінницькі лікарі боряться з туберкульозом

Минулого року активну форму туберкульозу медики діагностували у 148 жителів Вінниці . Незважаючи на всі потуги медиків , вони відзначають , що не можуть зупинити зростання захворюваності. Профілактична робота не дає бажаного результату , тому в мерії вирішили в боротьбі з туберкульозом зробити ставку на людський фактор.

На Вінничині хворіють на туберкульоз дещо рідше , ніж в цілому по Україні24 . Приблизно на 20 % менше. В обласному центрі боротьбу з захворюваністю намагалися вести технологічно . У рамках міських програм тільки за минулі два роки в медустанови обласного центру закупили 6 рентгенапаратів і 6 флюорографів .

При цьому головний санлікар міста Олександр Сорочан ситуацію із захворюваністю називає нестійкою. Тобто, можливо як зниження , так і збільшення її рівня. До того ж 60 % хворих вінничан входять до групи працездатного віку ( 18-40 років).

У рамках затвердженого міською владою плану дій Олександр Павлович вважає , що слід приділяти максимум значення підвищенню кваліфікації лаборантів , а також лікарів , покликаних першими запідозрити хворобу .

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам