Вінницькі чиновники прибиратимуть вулиці міста

Для «Генеральною прибирання » зелених зон Вінниці післяvinnica зими міська влада вирішила залучити студентів . Перший « суботник » молодь обласного центру вже влаштовувала 25 березня. Крім цього , заплановано чотири загальноміських « збиральних » дня , в яких візьмуть участь працівники бюджетних установ міста.
Як повідомляє департамент у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міськради , в акції орієнтовно будуть брати участь 31 навчальний заклад різних рівнів акредитації та понад 3500 учнів і студентів. За кожним вузом вже закріплена конкретна територія. Це зони вздовж вулиць , лісопаркові території та схили Південного Бугу.
При сприятливій погоді 5 -го і 12 квітня «суботник» охопить і території , за які відповідають ЖЕКи. У мерії планують , що акцію крім працівників житлово -експлуатаційних контор підтримають місцеві жителі , які спільними зусиллями приберуть торішні залишки опалого листя , наведуть порядок на дитячих майданчиках і квітниках , а також посадять саджанці.
Що стосується загальноміських суботників , точніше « пятничників » , то їх проведуть 11 -го і 25 квітня. У ці дні за традицією з мітлами в парки і сквери вийдуть бюджетники , включаючи співробітників виконкому міськради. Для працівників міських лікарень , шкіл і бібліотек конкретні дні для прибирання клумб , благоустрою квітників і фарбування бордюрів не відводять . Передбачається , що вони можуть приводити в порядок територію поблизу своїх закладів в будь-який день .

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам