Вінницька торгівля зросла на 60% через ажіотаж

Торгівельні заклади Вінниці продають27 за день на 60% продуктів, ніж зазвичай – купівельний ажіотаж виник у місті у четвер.
Несподіване «збагачення» вінницьких магазинів прокоментував директор департаменту адмінпослуг Вінницької міськради Сергій Кудлаєнко:
«Попит на продовольчі товари, за даними торгівельних мереж міста, у четвер зріс на 30-60%. Мені казали, що виторг був, як напередодні новорічних свят. Здебільшого, вінничани «запасались» крупами, цукром, мукою, олією. Ажіотаж спостерігався з другої половини дня. Наразі ситуація стабілізувалась, магазини працюють у звичному режимі», - запевнив Кудлаєнко.
Він додав, що на збільшення попиту працівники торгівлі зреагували миттєво, збільшивши замовлення у постачальників. Водночас, він закликав загал не піддаватись на ажіотаж, оскільки понад 80% асортименту магазинів забезпечують вінницькі виробники, які не припиняли процес виробництва. Відтак, дефіциту не буде. Цінова політика, за запевненням Кудлаєнка, також не зміниться.
Водночас, торгівців на місцевих ринках поменшало на третину. Керівництво пояснює це тим, що підприємці «вирішили проявити громадянську позицію та взяти участь у місцевому мітингу».

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам