Вінницька операція "Зброя" проходить успішно

Про результати операції «Зброя», оперативно-профілактичного плану97 «Сирена» та розкриття резонансних злочинів, які останнім часом були скоєні на території області, розповів під час зустрічі з представниками мас-медіа керівник міліції Вінниччини Олег Школьний.
Протягом березня мешканці області мали змогу добровільно здати у правоохоронні органи зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої. За це вони були звільнені від кримінальної відповідальності.
Також громадяни мали змогу зареєструвати нелегальну мисливську вогнепальну зброю за умови оформлення необхідного дозволу у встановлений законом спосіб.
За цей період до міліції здали 56 одиниць зброї: 4 нарізної, 31 гладкоствольної, 11 газової, 3 холодної, 2 обрізи гвинтівки Мосіна, 2 мисливських нарізних рушниці, 3 саморобних пристрої для відстрілу куль та 55 набоїв до зброї армійського зразку.
У вихідні дні, коли на території області був введений оперативно-профілактичний план «Сирена», правоохоронці перевіряли транспортні засоби, підозрілих осіб на виявлення підозрілих предметів. За дві доби міліціонери затримали 8 осіб з різними видами зброї.
Сьогодні гостро стоїть питання викоренення незаконного грального бізнесу на території області. З 20 квітня керівники відділів Державної боротьби з економічними злочинами будуть звільнені з посад, якщо на підпорядкованих їм територіях будуть виявлені гральні заклади.
- Якщо після 20 квітня у будь-якому районі області ми знаходимо приміщення, де працюють гральні автомати, начальник відділу Державної служби з боротьби з економічними злочинами району, де розміщено гральний бізнес, звільняється з займаної посади. Якщо знаходимо другий раз – звільняється начальник міліції у районі. Третій раз знаходимо – звільняємо керівника УДСБЕЗ УМВС у Вінницької області, - повідомив начальник УМВС полковник міліції Олег Школьний. - Іншого виходу немає.
Олег Школьний відповів на питання журналістів, які стосувалися резонансних злочинів, які останнім часом були скоєні на території міста та області – напад на водія таксі, на квартиру вінничанки по вулиці Космонавтів, розбійні напади на людей похилого віку. Зловмисники, причетні до цих кримінальних правопорушень затримані. Також затримали чоловіка з жінкою, які скоїли ряд крадіжок з квартир вінничан.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам