Вінницько-європейський турнір з драгрейсингу успішно завершився

drag28 липня завершився четвертий етап міжнародного турніру з драгрейсингу. Приємно, що змагання європейського рівня проходить саме в Вінниці. Обійшлось без будь-яких жертв, переломів та розбитих автомобілів, результат – всі задоволені та щасливі. 

Завітав до нас також і організатор даних гонок в Європі – Майк Прокупер. Приїхав, подивився, оцінив, залишився задоволеним!!!

Неприємним моментом лиш стало розлиття автомобільного масла на трасу і ліквідація плями призупинила гонку аж на дві години.

Серед приїжджих гостей було аж сорок сім пілотів: майстри своєї справи з з Німеччини, Бельгії, Хорватії, Молдавії та Придністров’я. зі слів одного з пілотів, Андрія Гальчинського, організатор King of Europe задоволений всім: починаючи від самої траси, закінчуючи інфраструктурою.

До того ж він гідно оцінив нашого гонщика Андрія Кравченка. Адже українець зумів поставити новий рекорд – 402 метри за 7,8 секунди.

В загальному, атмосфера позитиву, драйву, швидкості передавалася кожному присутньому. Нарешті зустрілися професіонали, які знали одне одного лише заочно. Нові рекорди дають можливість ставити перед собою ще вищу планку та доказати всім, що ти – найкращий драгрейсер!

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам