Вінницький священик знову рятує потопаючого

Вже не перший раз вінницький священик Олексій Навалихін дарує життя постороннім  людям. Він рятує потопаючих на річці Південний Буг.

Першим помітив, що хтось тоне в річці син Олексія. Він і покликав батька. Той же оперативно зателефонував до рятувальників та повідомив про пригоду. Але гаяти час на березі не можна було. Тож священик сам кинувся в воду. Потопаючим була жінка, від берега вона знаходилася на відстані сорока метрів. Вона була одягнена у важку кофтину та поряд з нею знаходилися милиці. Коли Олексій Навалихін дістався до неї, вона була при свідомості, але на питання відповідати не могла.

До моменту прибуття рятувальників потерпіла була вже на березі. Було встановлено її особу: це була 42-річна хвора на шизофренію вінничанка. У воді вона опинилася, тому що вирішила вкоротити собі віку.

Отець Олексій не вважає себе героєм, адже стверджує, що це просто промисел Бога, що ми опиняємося у потрібному місці у потрібний час.

До того священик врятував на Південному Бузі п'ятирічного хлопчика у 2008 році, а 2010 року узимку двох рибалок, які через необачність провалилися під лід.

Отець Олексій може викликати лише повагу, адже він не забуває про свій головний обов’язок – залишатися людиною і долаючи страх, намагатися допомогти ближньому. Чи багато хто з нас може похвалитися такою самовідданістю??