Вінницький парк відпочинку чи черговий базарчик?

42В повсякденній метушні серед пропилених вінницьких вулиць та однотипних спальних районів, в поспіху переробляючи справу за справою, вічно рухаючись вперед, але щоразу досягаючи однієї цілі та починати гонитися за іншою іноді просто хочеться зупинитися…всім вінничанам хочеться іноді зупинитися та просто відпочити духовно. Найчастіше таке бажання задовольняється просто відвідинами нашого парку імені Горького.

Здається такий дріб’язок – відвідини парку, але ж душа відпочиває! Ти ніби окутуєшся в природу: вона навколо тебе, вона проникає в тебе з свіжим, непропиленим повітрям, з променями сонця. І ти нарешті відчуваєш справжній смак життя – смак можливості зупинитися. І час ніби зупиняється, заплутується в віти старих дубів та призупиняє свій біг.

Поряд бігають та сміються діти, а літні люди, ніби юні закохані, ідуть рука в руку та викликають своїм виглядом повару та розуміння того, що кохання вічне. Парк також головне місце зустрічі парочок юного віку. Вони і тут і там, їх багато і вони просто світяться щастям та коханням.

Наш парк – це місце відпочинку саме душі від метушні буденного міста. Але останнім часом він перестає бути просто парком, а перетворюється на зону торгівлі. Уже на кожному кроці можна зустріти продавців сувенірів та продуктів харчування. Розуміємо, що вони просто намагаються заробити собі на життя, але просто їх уже дійсно забагато. Половину лавочок займають бабусі з насінням та іншими ласощами, по тротуарам їдуть машини з подібними послугами.

Очевидно, що це питання повинна вирішувати вінницька міська влада. Було б дуже добре створити недалеко від парку централізований округ, де і продаватимуться сувеніри та ласощі. І не перетворювати парк в базарчик.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам