Вінницькі транспортні експерименти

38Ця болюча тема зачіпає ледь не кожного вінничанина. Влада вирішила, що для городян буде краще, якщо тролейбуси та трамваї стануть основними транспортними засобами, щоб здійснювати рух по місту. А функція маршруток – лиш довести пасажирів до тролейбусів та трамваїв. Городяни ж стверджують, що такі нововведення їм взагалі не до вподоби.

Головною проблемою стала потреба пересадки. Саме ця частина шляху від дому до роботи, наприклад, є найбільш незручною та часозатратною.

Також проблемою є те, що це ще тільки експерименти, які лиш перевіряються на життєздатність. Які зміни нас чекають в майбутньому – невідомо. Але те, що місто не повернеться до схеми руху транспорту минулого року – це вже остаточне рішення.

Оскільки даний варіант теперішньої системи ще не є постійним, зрозуміло, чому є певні прогалини – наприклад Пирогово залишилося майже зовсім без маршруток. Люди жаліються в відповідні органи, але поки що ситуація не змінюється.

Ще однією проблемою є те, що деякі маршрути майже в чотири рази зменшили свої прибутки, оскільки людей на цьому маршруті дуже мало.

На сьогодні ситуація є дійсно плачевною – люди мусять перестраховуватися та виходити раніше, щоб без запізнень дістатися до роботи. Нові схеми руху старих маршрутів приводять до того, що ти доїдаєш, але не туди, куди треба. Якщо зміни і потрібні в схемі руху державного автотранспорту, то вони повинні бути набагато більше продумані, а не поставлені у вигляді експериментів над людьми.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам