Вінницю відвідали байкери з Польщі

bayker_01Вчора, 17 вересня Вінниця приймала учасників 12-го Міжнародного Латинського мотопробігу. Байкери з Польщі відвідали видатні місця Вінниці, які пов’язані з історією їхньої країни.

В рамках Катинського мотопробігу його учасники не перший відвідують міста Білорусії, Росії та України. Цей захід щороку об’єднує людей різних уподобань та професій. Цього річ байкери перебували у Вінниці лише один день. Гості з Польщі зустрілися з мером міста Володимиром Гройсманом та прийняли учать в урочистому покладанні квітів до меморіалу очільнику відродження Польщі Юзефу Пілсудському біля колишньої міськради. Також байкери побували у храмі Пресвятої Діви Марії Ангельської та вшанували пам’ять Папи Римського Іоанна Павла ІІ. Після цього гості відвідали Костел Божого Милосердя та вирушили до Кам’янця-Подільського.

За думкою Володимира Гройсмана, такі заходи як Латинський рейд байкарів заслуговують на величезну повагу. Адже зовсім різні люди  об’єднуються для того, зоб зробити рейд через декілька країн та вшанувати своїх предків, історію та видатні події рідного краю.

«Ця подія є прикладом моралі, духовності, стержня патріотизму.» - зазначив мер Вінниці.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам