Вінниця на День Незалежності не залишиться без салютів

Цього року Україна святкуватиме свою двадцять першу річницю незалежності. Тож, очевидно, що 24 серпня цього року не  буде звичайним трудовим буднем, а перетвориться у всенародне святкування свободи та незалежності на рівні держави, ні рівні нації. Звичайно, що і у нашій рідній Вінниці не обійдеться без пишного святкування цього знаменного дня для кожного українця. І кожна дитина вам відповість, що велике свято повинно завершитися нотою пишного салюту. Адже барвистий феєрверк став уже обов’язковим атрибутом яскравого настрою цього дня. І наша рідна Вінницька міська рада запевняє, що не залишить вінничан без такого задоволення в День Незалежності України. Урочисті феєрверки передбачені також і у інших містах України, як у Києві так і у інших обласних та районних центрах.

Вінницька міська рада запевняє, що салют на день незалежності буде, хоча сама програма заходів ще не до кінця затверджена.

Крім того, ніхто не відміняв загальноприйнятих урочистостей за участю представників державної влади, органів місцевого самоврядування, депутатів та дипломатів, організацій державного та міжнародного рівня та, звичайно, світил культури, які розважатимуть українців у цей великий день.

Отже, можна з впевненістю сказати, що незалежна держава та рідна Вінниця не має намірів забувати про дату, яка назавжди буде виділена червоним в календарі будь якого українця.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам