Вінниччина веде активну зовнішню торгівлю

З січня по жовтень 2012 року наша область співпрацювала з десятьма країнами СНД. Перше місце за обсягами зовнішньоторговельного обороту звісно посідає Росія, друге Білорусія.

Головне управління статистики у Вінницькій області,повідомило, що зовнішньоторговельний оборот з Білорусіє склав 158 млн. доларів США. Імпорт та експорт становили 121 млн. доларів та 37 млн. доларів, відповідно.

Левовою часткою експортуючи до Білорусії товарів є продукти харчування. За даними МСУ у Вінницькій області експортовано: плодів та горіхів 2626 тонн, соків з плодів та овочів 1321 тонн і макухи та інших твердих відходів 642 тис. тонн.

Також Білорусь купує у нас жири та олії тваринного чи рослинного походження(3,633 млн. доларів) й продукцію хімічної та пов’язаної з нею галузей промисловості(3,158 млн. доларів). Крім того, мали місце поставки виробів столярних, дроту з вуглецевої сталі, радіаторів для центрального опалення, насосів для рідин, промислового обладнання, центрифуг, машин посудомийних, машин для збирання або обмолоту сільськогосподарських культур, електричних водонагрівачів та іншого.

Мінеральні продукти є основу імпорту. На територію Вінницької області завезли 105 тис. тонн нафтопродуктів на 104348 тис. доларів.

Також до імпортних поставок увійшли: холодильники і морозильники (8052 тис. доларів), мінеральні добрива (4,221 млн. доларів), вироби з каменю, гіпсу, цементу, кераміки, скла (1,133 млн. доларів), вироби з чорних металів (1,055 млн. доларів), побутові машини пральні (492 тис. доларів), хлібобулочні вироби (454 тис. доларів) медичні прилади та пристрої (212 тис. доларів).

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам