Вінничанки приймуть участь у Олімпійських Іграх

olimpiyskie-igryi-2012

Чотири вінничаночки вибороли право приймати участь у ХХХ Олімпіаді 2012 року в Лондоні та прагнуть прославити спортивні досягнення Україна на весь світ. Головне впертість, впевненість та підтримка зі сторони – і тріумф ім. забезпечений. О того ж двоє з них уже знають смак олімпійської перемоги, а ще дві обов’язково його скуштують.

Що ж, давайте детальніше про кожну з них.

Наталія Добринська – легка атлетика

Олімпійська чемпіонка, родом з вінницького села. Майстер спорту міжнародного класу з багатоборства. Гідно носить титул заслуженого майстра спорту України. Завоювала золото на Пекінській Олінміаді в 2008 році.

Інна Осипенко-Радомська – веслування на байдарках

Сама родом з Херсонщини, але одружена з вінничанином – її тренером. Також заслужений майстер спорту України, бронзова чемпіонка Олімпіади 2004 року та чемпіонка Олімпійських ігор в Пекіні у 2008 році. У 2010 році Національний олімпійський комітет назвав Інну найкращою спортсменкою України, а її чоловіка - найкращим тренером.

Анна Письменська - стрибки у воду

Корінна вінничанка. Майстер спорту. У 2007 році виборола титул чемпіонки Європи серед юніорів. У Шанхаї, на чемпіонаті світу з водних видів спорту зайняла четверте місце зі стрибків у воду.

Ольга Яковенко – спортивна ходьба

Також вінничанка. Майстер спорту міжнародного класу зі спортивної ходьби. Член вінницьке спорттовариство «Колос» і Вінницьку обласну школу вищої спортивної майстерності.

Підтверджувала цього року Олімпійський норматив «А» 13 травня на Кубку світу в російському місті Саранськ.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам