Вінничанка Ольга Стороженко на "Міс Всесвіт -2013". Підсумки

Фінал конкурсу " Міс Всесвіт -2013 " пройшов у московському
0001Крокус Сіті Холі . З 86 учасниць у фінал вийшли 16 красунь. Україну представляла вінничанка Ольга Стороженко. Вона змогла потрапити у десятку найліпших, а у топ-5 уже не пройшла.

На одному з турів Ольга продефілювала на подіумі в сукні-вишиванці з плахтою вартістю 15 тисяч гривень, створеному для конкурсу дизайнером Людмилою Бушинською. Рукава, низ сукні і пояс прикрашають вишивка-оберіг і 1500 каменів Swarovski, а на шиї - срібне намисто вартістю 40 тисяч гривень, інкрустоване перлами, цирконієм і шматочками муранського скла. Загальна вартість українського вбрання під назвою «Калина красна» - 55000 грн.

Перед фіналом конкурсу наволо Ольги розгорівся справжній скандал.. Напередодні суддя з Канади Олена Семикіна нібито виклала в Інтернет таблицю з іменами фавориток . Серед них – і наша вінничанка! Правда , пізніше Семикіна назвала фотографію фальшивкою. Але конкурентки Ольги Стороженко все одно схвильовані.

«Звичайно , ці дівчата гідні стати переможницями . Але складати список заздалегідь - це несправделиво ! - Упевнена Ганні Джулія Хаген , учасниця , що представляє Німеччину . - Сподіваюся , це і справді підробка ».
Сама ж Ольга Стороженко розраховувала лише на власні сили.

Титул " Міс Всесвіту - 2013 " отримала " Міс Венесуели" Габріела Іслер . Дорогоцінну корону вартістю понад 120 тисяч долларів переможниці вручила "Міс Всесвіт -2012 " Олівія Калп.
Переможниці 25 років. Її зріст - 180 см. Вона вміє танцювати фламенко і працює на телебаченні. Крім корони першої красуні покладаються призи та подарунки на суму у чверть мільйона доларів. З переможницею конкурсу укладає ексклюзивний контракт Міс Всесвіт організації , згідно з яким вона буде протягом року представляти інтереси Міс Всесвіт по всьому світу.

Міжнародний конкурс " Міс Всесвіт" вперше пройшов у США в Лонг-Біч у 1952 році. З 1972 року конкурс став проходити не тільки в Америці , а кожен рік у новій країні. У 1996 році права на конкурс купив мільярдер Дональд Трамп . У Москві конкурс " Міс Всесвіт " проходив вперше з 5 по 9 листопада.
У Росію конкурс привіз мільярдер Арас Агаларов . Його син Емін - зять азербайджанського президента Алієва , за сумісництвом співак. Під час конкурсу він заспіває в оточенні всіх 86 красунь. Американський бізнесмен Дональд Трамп упевнений , після конкурсу Еміна чекає світовий успіх.
«8 років тому , на конкурсі у В'єтнамі , виступала нікому невідома дівчина - Леді Гага. А наступного дня вона стала світовою зіркою. Я впевнений , що Еміна - теж чекає така слава » , - говорить мільярдер.

 

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам