Вінничанин обіграв найкращих шахістів Парижа

shahmatyПідбито підсумки 87 відкритого чемпіонату Парижу з шахів. І перемогу у ньому здобув вінничанин Сергій Федорчук. Чоловік обійшов найкращих гравців Парижу набравши за період турніру сім з половиною очок з дев’яти можливих, обійшовши 63 шахіста. Приємна новина, чи не так?

Незважаючи на те, що насьогоднішній день вінничанин проживає в передмісті Парижа,тобто дуже далеко від Батьківщини, всі його здобутки йдуть в актив Вінниці. Його без перебільшення можна назвати найкращим шахістом нашого міста.

Коротко аналізуючи його шлях сходження до вершини, варто відмітити такі сходинки його життя: вихованець вінницької спортивної школи номер шість, восьмикратний чемпіон країни серед юнаків, у 2007 році увійшов до сотні кращих шахістів світу. Вражає, чи не так? Незважаючи на всі досягнення, Сергій не цурається Батьківщини, і з користуючись кожною нагодою приїжджає у Вінницю, місто в якому виріс.  Але пограти тут, нажаль,  немає з ким, рівень не той.

Зараз Сергій Федорчук весь свій вільний час присвячує дружині француженці та маленькій донечці. Шкода лиш, що з донькою спілкується англійською, а не українською.

Будемо сподіватися, що дана інформація зподвигне юних вінницьких спортсменів, шахістів і не тільки, досягати вершин слави та намагатися прославити рідне місто Вінницю на весь світ. Адже нічого недосяжного немає.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам