Вінничани візьмуть участь у благочинній програмі

babusiaНа Вінниччині почала працювати благодійна програма «Банк добрих справ»
У Вінниці на днях відбулася конференція, яка проінформувала всіх присутніх про початок функціонування в області програми пожертв «Банк добрих справ». Партнером даної всеукраїнської соціальної програми у Вінницькій області виступив благодійний фонд – «Подільська громада». Саме ця організація запропонувала найкращу концепцію збору пожертв для малозабезпечених українців у рамках всеукраїнського конкурсу грантів «Врятуймо добру людину!».
Як відомо, в Україні досить гостро стоїть проблема збору коштів на невідкладну медичну допомогу для вирішення проблем зі здоров’ям. Уряд держави не здатний забезпечити навіть мінімальну фінансову підтримку для термінових хірургічних операцій за кордоном, лікування й реабілітації хворих. Сім’ї, у яких є важкохворі, переважно належать до малозабезпечених верств населення, тому не в змозі самостійно зібрати потрібну суму на операцію чи лікування. Проте, відтепер у Вінницькій області з’явилося місце, куди може звернутися по допомогу кожен, кому потрібна матеріальна і моральна підтримки. Працівники благодійного фонду «Подільська громада» пройшли практичну Школу фандрейзингу (пошук ресурсів чи людей для реалізації проектів – ред.) щодо проведення доброчинних кампаній. Саме вони тепер допомагатимуть малозабезпеченим сім’ям збирати пожертви на лікування рідних. Разом з волонтерами й родичами важкохворих працівники фонду проводитимуть благодійні вуличні акції й кампанії від дверей до дверей, встановлюватимуть добродійні скриньки для збору пожертв у торговельних мережах, церквах, громадських установах, залучатимуть до доброчинності регіональний соціально відповідальний бізнес, поширюватимуть листи про допомогу, проводитимуть доброчинні лотереї, аукціони, марафони за участю різних ЗМІ, а також інші публічні заходи.
- Ми вже не перший рік допомагаємо жителям Вінниці та області, тому чудово розуміємо, з якими труднощами у нас пов’язано питання термінового збору коштів. Люди готові на все, щоб врятувати рідну людину, найчастіше, не знаючи правил, які забезпечать їх від «підводних каменів» цього процесу. Ми пишаємося тим, що можемо допомагати їм у цьому, і ініціатива «Банк добрих справ» розділяє наші цінності. Для нас це можливість врятувати ще більше людей, показати їм правильний шлях, - заначив Станіслав Данілов, керівник відділу розвитку та фандрайзингу благодійного фонду «Подільська громада».
Варто підкреслити, що вся доброчинна діяльність фондів у рамках програми прозора та чесна. Для цього розроблено спеціальну платформу http://bankdobryhsprav.com.ua, яка об’єднує всі фонди, тим самим дозволяючи переглядати всі реалізовані та поточні проекти в будь-якому регіоні України. Кожен охочий може допомогти добрій справі як матеріально, так і нематеріально, в реальному часі відстеживши перебіг збору грошей.
Усі зібрані організацією і волонтерами кошти будуть передані на лікування важкохворих. Така доброчинна діяльність протягом одного року гарантує порятунок життя і здоров’я не менше десяти українців.