Вінничани добровільно здали нелегальну зброю

За даними, наданими СЗГ УМВС України у Вінницькій області, sm03128впродовж минулого місяця усі мешканці області, які мали у власності незареєстровану зброю, мали змогу на законних підставах здати її до міськрайвідділів міліції та уникнути як адміністративної, так і кримінальної відповідальності.

Протягом листопада до відділів міліції громадяни добровільно здали 175 одиниць зброї, серед якої 136 одиниць гладкоствольної, 18 одиниць військового зразка, 6-мисливської нарізної, 5 одиниць холодної та 3-саморобної. Крім цього, здано 45 одиниць газових пістолетів та револьверів, а також понад тисячу набоїв, 2 саморобних вибухових пристроїв, 9 снарядів та 5 мін часів Великої Вітчизняної війни.

Найбільше зброї здали в м. Вінниці, Вінницькому, Могилів-Подільському та Хмільницькому районах. В основному люди здали зброю, яка перейшла їм у спадок, або уже вийшла з ладу.

19 вінничан, які здали до міліції свою незареєстровану зброю уникнули кримінальної відповідальності.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам