Вилучені «швидкі» від Калетника із «Сотки» роз’їдуться по районам

Коли на Вінничині катастрофічно не вистачає карет швидкої допомоги,25 негоже машинам стояти на « задньому дворі ». З цієї причини активісти Євромайдана зайшли на територію ЗАТ «Вінницький лікеро-горілчаний завод« Сотка » , що по вулиці Нансена і виявивши на його території шість новеньких автомобілів , пристосованих для надання невідкладної допомоги , вирішили «прискорити» процес їх передачі територіальним громадам області.
Відомо, що «швидкі» нібито конфісковані у Григорія Калетника. На автомобілях дійсно написано: «З любов’ю до батьківської землі, Григорій Калетник». Але звідки ці автомобілі взяті було невідомо.
Близько 15 години 28 лютого до сотні молодих вінничан без дозволу адміністрації підприємства зайшли на територію , де за їх інформацією стоять новенькі «швидкі » компанії « Пежо ».
«Завдяки розвідці Майдану нам відомо , що цей завод належить Григорію Калетніку, народному депутату , - розповідає активіст Самооборони » Сергій Сікорський.
- Ми дізналися , що на цьому підприємстві чомусь знаходяться « швидкі допомоги » , на яких написано , що це благодійна допомога фонду «Батьківська земля » (його заснувала нардеп Оксана Калетник ) . Ці автомобілі тут стоять більше двох років. Їх спеціально готували для передвиборної кампанії 2015 року. Однозначно вони тут знаходяться незаконно ».
« Народні дружини вирішили евакуювати їх на Майдан , - уточнює активіст Самооборони Віталій. - Запропонували керівництву заводу дати нам ключі , щоб відігнати машини в центр міста , а потім викликати представників влади , начальника обласної міліції і спільно з громадою вирішувати , яким чином передати їх станції швидкої допомоги. Вони відмовилися дати ключі , тому викликали евакуатори ».
Наскільки відомо, начальник УМВС України у Вінницькій області Олег Школьний намагався вирішити ситуацію. Активісти стверджують , що до нього звернувся Г. Калетник з проханням залишити мікроавтобуси на заводській території до 1 березня, коли у Вінницю прибуде представник парламентарія і привезе ключі від «швидких» , але майданівці не погодилися залишати машини ні за яких умов . До речі , варто відзначити , що безпосередньо в заводські корпуси майданівці не заходили . За словами С. Сікорського , ні завод , ні магазин не працювали , тому їх візит жодним чином не порушив функціонування підприємства .
На жаль , директор заводу Тетяна Бездітна відмовилася коментувати ситуацію зі « швидкими » , як втім , і решті автопарком. Справа в тому , що майданівці впевнені , що на території підприємства знаходилися також інші «чужі» машини.
« Крім мікроавтобусів , в чотирьох ангарах стояли два« Мерседеса » і 5-6 джипів без номерів. Ми припускаємо , що ці машини незаконно завезені були в Україну . На даний момент їх немає , ймовірно , встигли вивезти » , - припускає Сергій Сікорський.
Прес -служба Народного депутата України прокоментувала ситуацію з «швидкими допомогами», які були доставлені на вінницький євромайдан.
Як говориться в повідомленні «швидкі допомоги» були куплені у 2012 року з благодійного фонду Калетника та передані районам Вінницької області. Наприкінці 2013 року вони були привезені у Вінницю для проведення технічного огляду і ремонту медичного обладнання. Згідно графіку вони мають протягом декількох днів бути повернені назад до районів для рятування життя вінниччан. Як наразі відбудеться процес повернення «швидких» до районів не зрозуміло.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам