Викрали музичний автомат замість банкомату...просто переплутали!

music boxГрабіжники в Сан-Дієго (США) вкрали з ресторану музичний автомат, переплутавши його з банкоматом. Злочин було скоєно в ніч на 19 лютого .
Двох злодіїв, якими виявилися 20-річні хлопці, зафіксувала камера зовнішнього спостереження. Спочатку грабіжники розбили скляні двері ресторану і спробували загнати всередину пікап. Дверний отвір виявився занадто вузьким для автомобіля і грабіжники прив'язали музичний автомат до лебідки пікапа, витягли його на вулицю, повантажили в кузов і вивезли. На все це у них пішло близько двох хвилин.
Поліція вважає, що автомат був викрадений помилково. Імовірно, зловмисники в темряві переплутали його з банкоматом. Поліція також не виключає, що грабіжники були нетверезі. При цьому злочин виглядає ретельно спланованим: молоді люди були одягнені у темний одяг з капюшонами, діяли швидко і впевнено.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам