Видача талонів для оформлення субсидії у Вінниці розпочалася

9З 17 вересня у відділах праці та соціального захисту населення почали видавати талони на прийом до спеціалістів з питань оформлення субсидій. Відповідний департамент міської ради в свою чергу підготував проект рішення виконавчого комітету міста, згідно якого жителі Вінниці зможуть подавати документи для субсидії до кінця грудня. Отримувати ж субсидій в цьому році вінничани зможуть як завжди з жовтня цього року.

Перший прийом спеціалістів з питань субсидій назначено на 15 жовтня.

Зазначаємо, що деякі відділи проці та соціального захисту населення змінили своє місце розташування. Так, відділ соц. Захисту № 1 з вул. Бевза, 36 та вул.. Соборна, 50 зараз знаходиться за адресою вул.. Космонавтів, 30.

Працівники відділів соціального захисту Вінниці радять жителям міста перед зверненням за субсидією погасити всю заборгованість по житлово-комунальним послугам. Для пришвидшення обслуговування потрібно надати документи про призначення субсидії в минулому році. Працюючім громадянам необхідно мати на руках довідку про доходи за період 6 місяців.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам