Від сьогодні зникне маршрут №70

marshrutkaГолова ініціативної групи перевізників при міськраді Олександр Гота повідомив: «З Пирогово, в експрес-режимі, уже їздять автобуси №29: мікрорайон Пирогово-Юності – Стельмаха - Хмельницьке шосе – залізничний вокзал – Лугова».

Причиною зникнення маршрутки №70: Пирогово - ДПЗ-18 є закінчення терміну договору на перевезення.

За словами Олександра Гота, в перспективі планується поява ще і маршрутних таксі 18б, які курсуватимуть з вулиці Корнійчука до лікарні ім. Пирогова (Корнійчука - Юності - Порика - 600-річчя - Хмельницьке шосе – Універмаг – лікарня ім. Пирогова). Тут вони розвертатимуться і їхатимуть так само в зворотному напрямку. Проте коли саме цей маршрут почне працювати: з 5 чи вже 23 лютого, ще не вирішено. Так само як і кількість авто, яка обслуговуватиме його.

Крім того, як ми пам’ятаємо маршрутне таксі №70 уже змінювало свій маршрут. За минулим маршрутом схема руху була через Соборну і залізничний вокзал. На даний момент, за рішенням Міської ради міста Вінниці схема руху така: Мікрорайон Пирогово - пр. Юності - Хмельницьке шосе - вул. Першотравнева - вул. Чорновола - вул. Червоноармійська - вул. Кірова – вул. Липовецька - вул. Тарногородського - ДПЗ-18.

Крім того, міські депутати планують «прибрати» маршрутне такс №34,оскільки його схема руху не співпадає з транспортною сіткою міста. Дія договору по даному маршруті закінчується в серпні.

Також можуть зникнути маршрути №33(залишилося ЛИШЕ ОДНЕ АВТО) і №58 (тут "Спринтери" замінюють на "Богдани" та великі автобуси), оскільки термін дії їхніх договорів закінчується також у цьому році.

Нагадаємо, що у м. Вінниця зникли майже всі маршрутні таксі і причина цьому одна - міськрада прибирає всі перевезення по місту в свої руки. Чи змінилось щось на краще - НІ! Якщо раніше з одного кінця міста в інше можна було потрапити за 40 хвилин, то тепер цей час збільшився в двічі, і це ще в кращому випадку. Нові дозволи на перевезення міськрада не дає.

Мабуть ніхто не здивується, якщо через якийсь час, мережа вінницького транспорту стане приватним підприємством.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

Який шлях найкращий для України?

Вступ до НАТО та введення їх військ на територію України - 50%
Повернення статусу ядерної держави - 18.5%
Спробувати виграти інформаційну війну - 5.6%
Розпочати збройне протистояння з агресором - 5.6%
Підкоритися Росії та віддати Крим (далі Луганськ, Донецьк ...) - 9.3%
Тягнути час, та спробувати мирно вирішити конфлікт - 11.1%
Голосование для этого опроса закончилось
 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам