Від сьогодні зникне маршрут №70

marshrutkaГолова ініціативної групи перевізників при міськраді Олександр Гота повідомив: «З Пирогово, в експрес-режимі, уже їздять автобуси №29: мікрорайон Пирогово-Юності – Стельмаха - Хмельницьке шосе – залізничний вокзал – Лугова».

Причиною зникнення маршрутки №70: Пирогово - ДПЗ-18 є закінчення терміну договору на перевезення.

За словами Олександра Гота, в перспективі планується поява ще і маршрутних таксі 18б, які курсуватимуть з вулиці Корнійчука до лікарні ім. Пирогова (Корнійчука - Юності - Порика - 600-річчя - Хмельницьке шосе – Універмаг – лікарня ім. Пирогова). Тут вони розвертатимуться і їхатимуть так само в зворотному напрямку. Проте коли саме цей маршрут почне працювати: з 5 чи вже 23 лютого, ще не вирішено. Так само як і кількість авто, яка обслуговуватиме його.

Крім того, як ми пам’ятаємо маршрутне таксі №70 уже змінювало свій маршрут. За минулим маршрутом схема руху була через Соборну і залізничний вокзал. На даний момент, за рішенням Міської ради міста Вінниці схема руху така: Мікрорайон Пирогово - пр. Юності - Хмельницьке шосе - вул. Першотравнева - вул. Чорновола - вул. Червоноармійська - вул. Кірова – вул. Липовецька - вул. Тарногородського - ДПЗ-18.

Крім того, міські депутати планують «прибрати» маршрутне такс №34,оскільки його схема руху не співпадає з транспортною сіткою міста. Дія договору по даному маршруті закінчується в серпні.

Також можуть зникнути маршрути №33(залишилося ЛИШЕ ОДНЕ АВТО) і №58 (тут "Спринтери" замінюють на "Богдани" та великі автобуси), оскільки термін дії їхніх договорів закінчується також у цьому році.

Нагадаємо, що у м. Вінниця зникли майже всі маршрутні таксі і причина цьому одна - міськрада прибирає всі перевезення по місту в свої руки. Чи змінилось щось на краще - НІ! Якщо раніше з одного кінця міста в інше можна було потрапити за 40 хвилин, то тепер цей час збільшився в двічі, і це ще в кращому випадку. Нові дозволи на перевезення міськрада не дає.

Мабуть ніхто не здивується, якщо через якийсь час, мережа вінницького транспорту стане приватним підприємством.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам