Ветаранам - довічна грошова допомога!

groshi2 березня відбулося чергове засідання міської ради. На ньому депутати прийняли рішення щодо призначення довічної стипендії ветеранам-визволителям Вінниці. Також представниками влади було затверджено перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації у 2013 році, а ще прийнято Положення про надання матеріальної допомоги вінничанам, які опинилися в складних життєвих обставинах. 36 питань порядку денного у підсумку затвердили на цьому засіданні.
Одним з найважливіших стало рішення виконкому міської ради про надавання стипендії ветеранам війни, які брали участь у визволенні міста Вінниці 20 березня 1944 року. Проте, лише за умови, якщо вони зареєстровані та проживають безпосередньо у місті Вінниці. Ця грошові допомога буде довічнимою та виплачуватиметься кожного місяця. Наразі ще невідома точна кількість таких ветеранів, приблизно їх 14 чоловік. Департамент праці та соціального захисту зобов’язався направити запит до архіву щодо документального підтвердження участі їх у визвольній операції. Вже почався процес розробки порядку видачі стипендій.
Також було затверджено відповідний документ щодо того, щоб вінничани, які перебувають у скрутному матеріальному становищі або опинилися у складних життєвих обставинах, змогли отримати матеріальну допомогу з міського бюджету. Депутати прийняли Положення про порядок надання матеріальної грошової допомоги відповідним мешканцям міста Вінниці. Однак, і в цьому питанні є свої уточнення: матеріальна допомога не виплачується в разі смерті заявника та якщо спеціальна комісія визначила, що вона є недоцільною. У минулому році цим правом вже скористалися 3 384 городян.
Також на сесії прийнято і перелік об’єктів комунальної власності, що можуть бути приватизовані у 2013 році. У поточному році заплановано приватизувати способом викупу 3 об’єкти, способом аукціону – 11.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам