Великий труд про малу батьківщину

Нещодавно в селі Борівка Чернівецького району Вінницької області презентували книгу історії рідного села kniga"Повій , вітер ... або Тіні незабутих предків". Автор книги став місцевий журналіст Вадим Вітковський . Над книгою працював з 1976 року.

Автор праці розповів:

- Не я один був літописцем . Всі допомагали. Документи передавали навіть з Канади. Ця книга - вічний пам'ятник нашим матерям, батькам , бабусям , дідусям , всім предкам .

"Три роки тому вирішила , що повинна написати книгу про нашу малу батьківщину . Про «Капітана» - так нас кличуть у селі, бо дід , коли йшов на війну , співав пісню " Капітан , капітан , посміхніться " . І так прізвисько Капітан прилипло до нашого роду . А тут мама віддала мені альбом з написом "Для сім'ї Підгурських - Капітанів з надією , що ця історія доживе до пра- правнуків " .
Цей альбом упорядкував Борис Сойфер , колишній голова колгоспу . Там були фотографії , записи , вирізки з газети "Прапор перемоги " . Я всі записи передала Вітковському , так ми видали книгу , - розповіла головний лікар Вінницької обласної дитячої лікарні Тетяна Антонець , яка теж народилася у Борівці і мала дівоче прізвище Подгурская .

Багато інформації , фотографій , вирізок з газет додав також колишній вчитель Борівки Боднар Володимир Семенович.

" У 2014 році Борівці виповниться 450 років . От сьогодні у нас була генеральна репетиція майбутнього Дня села . У нас ніколи його не відзначали. Тільки престольні свята . Їх два , тому що до складу Борівки увійшло два села . Жителі ходять один до одного в гості на ці свята . А тепер у нас буде одне загальне свято " , - зазначив сільський голова Олексій Чернов.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам