Вейкбординг у Вінниці

insert 40Канатна дорога з'явилася поблизу Вінниці. Така забава для любителів вейкбордингу знаходиться за 20 хвилин їзди від Вінниці по Хмельницькому шосе, біля села Садове. Туди легко можна дістатися автобусами, що прямують у бік Хмельницького. А влітку прямо на базу з міста їздить автобус.
Вейкбординг — комбінація серфінгу, сноубордингу, скейтбордингу і водних лиж. Є два види вейкбордингу - катерний та канатний.
Канатні дороги в Україні побачиш не часто. Їх буквально можна на пальцях порахувати. У нашій області вона поки що перша. Та якщо раніше для того щоб покататися на "канатці" вінничанам доводилося їхати або в столицю, або в Карпати, то тепер навіть їздитимуть до нас.
Канатна дорога довжиною у 150 метрів була встановлена всього за місяць до Нового 2013 року. Вона відповідає всім вимогам техніки безпеки і кататися на ній можна пройшовши кількахвилинний інструктаж інструктора.
- На канатній дорозі можна кататися і влітку, і взимку,- говорить керівник напрямку та старший тренер на канатній дорозі бази "Батерфляй" Дмитро Шпотаковський. - Влітку - це водні лижі. Взимку - лижі та сноуборд. Ще в нас є спеціальна "плюшка" для того щоб можна було кататися по кілька чоловік, або батькам з дітьми. Щодо безпеки та швидкості, то оператор пультової установки, який відповідає за швидкість "канатки", ставить повільний, або швидший темп (до 30 кілометрів за годину), індивідуально для кожного. Є спеціальний ручний та автоматичні режими. В індивідуальному їздять професіонали, а аматори - в ручному. Більше того, влвітку у нас розпочне роботу єдина в області школа водного спорту.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам