В Україні планується підвищення вартості автоцивілки на 30 – 50%, щоб не допустити погіршення платоспроможності гравців ринку

49В Україні планується підвищення вартості автоцивілки (обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності), щоб не допустити погіршення платоспроможності гравців ринку.

Підвищення вартості полісів може скласти 30 – 50%. Початковий платіж пропонують підняти з 180 гривень до 320 гривень. Також стало відомо, що одночасно зміняться коригуючі коефіцієнти в залежності від розміру населеного пункту, стажу, автомобіля.

Моторно-транспортне страхове бюро України (МТСБУ) вже більше тижня обіцяли пояснити необхідність нововведень, але так і не знайшли можливості зробити це. Крім того, одностайності щодо вирішення даного питання немає.

Володимир Ганчак, голова правління СК "Глобус" заявив, що рішення підвищити тарифи викликане об'єктивними причинами: крім зростання виплат необхідно враховувати і інфляцію. Він також додав, що є необхідність боротися з демпінгом: занижені тарифи та високі комісійні агентам з'їдають резерви страховиків.

Інші страховики виступають проти підняття цін ОСЦПВ, оскільки і зараз СК мають можливість підвищувати вартість поліса за рахунок коефіцієнтів, хоча багато з них ще спочатку при розрахунку тарифу вибирають його мінімальні значення або пропонують клієнтам високі знижки.

Нагадаємо, за два роки з моменту підвищення тарифів право продавати свої поліси ОСЦПВ втратили як мінімум п'ять страхових компаній.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам