В с. Якушинці, що під Вінницею, відбулася стрілянина.

Першого вересня селі Якушинці, у кафе „Мисливець” відбулася стрілянина. За чутками одна людина загинула і ще одна отримала вогнепальні поранення, але Вінницька міліція ці чутки не підтвердила. Що приховує міліція, та що стало причиною суперечки, з'ясувати так і не вдалось.Відвідувачі закладу, якісвяткували день народження, почали суперечку в кафе а продовжили на вулиці, де і розпочалась стрілянина.

Стріляли з мисливської зброї «Форт-205» (7,62х39). В результаті чого постраждав припаркований на стоянці автомобіль, власник якого і заявив до міліції - розповіла офіцер міліції Анна Олійник. Однак, оперативна група, яка виїхала на виклик, встановила що було пошкоджено ще два автомобіля, але власники цих авто відмовились заявляти до міліції, по невідомій причині.

159989479139387До медичних закладів Вінниці, за цей день, також не потрапляло жодної людини з вогнепальними пораненнями, та ніхто не заявляв. Звідси міліція зробила висновок що ніхто не постраждав.

На даний час міліція не знайшла винуватця стрілянини. Але що до нього відкрито кримінальні справу, по факту: хуліганство з застосуванням вогнепальної зброї. Таким чином йому загрожує ув'язнення на строк від трьох до семи років.

Сергій Кримчук, начальник слідчого управління обл. міліції, повідомив про те, що на даний час вживаються заходи по встановленню місця знаходження підозрюваного та його затримання.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам