В яку суму обійдеться зустріч Нового 2013 року?

166Журналісти відомого українського видання «Сегодня» провели підрахунок витрат, з якими доведеться зіштовхнутись українцям та вінничанам, щоб придбати стандартний набір продуктів харчування для святкування Нового 2013 року.

Як відомо, Новий рік не за горами – до нього лишилося трохи більше місяця. Тому більшість вінничан вже почали готуватися до цього радісного, але досить витратного свята. Купівля деяких продуктів для святкового столу заздалегідь тим більше доречна на фоні щоденно зростаючих цін на такі продукти, як м’ясо, яйця, ікру та цукерки.

Отже, за даними газети «Сегодня» звичне меню на новорічному столі для вінницької сім’ї з чотирьох дорослих і двох дітей обійдеться приблизно у 950 гривень. В переліку врахованих цією сумою продуктів харчування: дві пляшки шампанського вина, по пляшці горілки та коньяку, набір продуктів для традиційного «олів’є», м’ясні продукти (яловичина, свинина, куряче філе та ковбаса), сьомга, оселедець, червона ікра, масло та сир, безалкогольні напої, овочі та фрукти. Завершує святкове меню Київський торт.

Дослідження цін на новорічний стіл для вінничан показало, що святкування Нового 2013 року буде дещо дорожчим в порівнянні з минулим роком. В першу чергу це пов’язано з подорожчанням алкогольної продукції, якісної червоної ікри та солодощів. В середньому вартість новорічного столу збільшилася на 5,5%, ніж рік тому. Майже єдиний і обов’язковий атрибут Нового року, подорожчання якого в цьому році не очікується – це ялинка. Як і тому році середня ціна святкового дерева обійдеться вінничанам в середньому від 50 до 300 гривень залежно від розміру.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам