В яких кафе у Вінниці є Wi-Fi?

В яких кафе у Вінниці є Wi-Fi

Усе буде у wi-fi. Якщо ще кілька років тому піймати інтернет просто на вулиці чи в кафе у Вінниці було в диковинку, то тепер ситуація змінюється.

А недавно ще й вінницька мерія звернулась до власників кафе і ресторанів з проханням облаштувати у своїх закладах доступ до безпровідного інтернету. Впоратися з цією рекомендацією власники закладів мають до кінця року. Як обіцяють у мерії, за відсутність інтернету штрафувати не будуть, але все-таки кажуть, що було б непогано, якби ідею реалізували якомога більше рестораторів.
- Ця норма не обов’язкова, а рекомендаційна, тобто ми не штрафуватимемо заклади за відсутність інтернету, - каже директор департаменту адміністративних послуг Вінницької міської Ради Сергій Кудлаєнко. - Разом з тим, оскільки Вінниця рухається в європейському напрямку, ми хочемо, щоб наші кафе і ресторани мали wi-fi. Це нормальна європейська практика.
Уже сьогодні «20 хвилин» нарахувала близько двадцяти, кафе, ресторанів та нічних клубів з wi-fi. І це при тому, що ми обдзвонили лише найпопулярніші серед вінничан заклади. Як правило, більшість кафе та ресторанів з можливістю безкоштовного виходу в мережу розташовані в центрі. Вулиці Грушевського, Театральна, Соборна – тут більше закладів з wi-fi, ніж без нього. Зловити безпровідний інтернет можна і в закладах на Вишеньці і Поділлі. Гірша картина з доступом у мережу на Замості.
А загалом, за нашим спостереженням, wi-fi більш поширений у порівняно невеликих кафе, ніж у великих ресторанах.
- У нас wi-fi з минулого року, - каже адміністратор одного з кафе Олена. – Зробити це було неважко: підписали договір з провайдером, купили роутер - і все.
Сьогодні вартість роутерів коливається в середньому від 200 до 600 гривень.
- Не сказала б, що наявність wi-fi якось впливає на кількість відвідувачів, - піцерії «Іль Пасо» . – Зате пароль доводиться міняти часто, щоб мешканці, які живуть у квартирах над нами, не зловживали нашим інтернетом.
У деяких закладах, куди телефонували «20 хвилин», нам пообіцяли, що інтернет планують підключити згодом. Наприклад, таку відповідь ми отримали в кафе «Тет-а-Тет» і кондитерській «КоВальтер». У деяких інших закладах нам відповіли, що поки що wi-fi не входить у їхні найближчі плани. Мовляв, і без нього добре.
Ще один момент: іноді, незважаючи на номінальну наявність інтернету, вийти у мережу в кафе доволі проблематично. Адміністратори пояснюють – збої іноді трапляються через технічні і фінансові причини.

 

1108869

 

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам