В Антарктиді знайшли метеорит

anktartidaВ Антарктиді знайдено 18-кілограмовий метеорит
Пошуки вченими метеоритів тривали більше місяця. В Антарктиді був виявлений один з найбільших екземплярів. Вага знахідки складається близько 18 кілограм. Останній раз болід таких розмірів у цьому регіоні знаходили в чверть століття тому в 1988 році.
Метеорит виявила група міжнародних вчених, що працюють на бельгійській станції «Принцеса Єлизавета». За 40 днів пошуків вчені знайшли 415 метеоритів загальною вагою в 75 кілограм. Найбільша знахідка була зроблена 28 січня в 140 кілометрах від станції.
Як заявив геолог з Брюссельського університету Лібре Венсіане Дебайле (Vinciane Debaille), такий великий метеорит став несподіваною знахідкою для вчених, адже небесні об'єкти такого розміру в Антарктиді не знаходили уже 25 років.
Початковий аналіз показав, що знайдений метеорит належить до хондритів - найпоширенішого виду метеоритів. Його вивченням в даний час займаються японські фахівці.
За словами Венсіане Дебайле, вивчення складу метеоритів дозволить краще зрозуміти процеси утворення і розвитку Сонячної системи.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

Який шлях найкращий для України?

Вступ до НАТО та введення їх військ на територію України - 50%
Повернення статусу ядерної держави - 18.5%
Спробувати виграти інформаційну війну - 5.6%
Розпочати збройне протистояння з агресором - 5.6%
Підкоритися Росії та віддати Крим (далі Луганськ, Донецьк ...) - 9.3%
Тягнути час, та спробувати мирно вирішити конфлікт - 11.1%
Голосование для этого опроса закончилось
 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам