Уряд планує підняти тарифи на воду та тепло на 30-40%

uryad2Уряд планує зробити тарифи на воду та тепло економічно обґрунтованими. Це означає, ціни дані комунальні послуг зростуть на 40% та 30% відповідно.

Однак позитивним є те. Що різкого подорожчання не буде. Вартість послуг буде підійматися поступово: тарифи на воду переглядатися 1 раз в квартал, а на тепло – раз у півроку. Таку постанову висунула національна комісія, що займається регулюванням питань у даній галузі, на розгляд Кабміну,який має її розглянути на наступному тижні.

Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг Валерій Саратов повідомив, що він не знає, по якій схемі буде відбуватися подорожчання. «Від нас нічого не залежить, усе вирішує уряд. І термін за який відбуватиметься подорожчання, визначає він, це може бути 5 років, 10, враховуючи зростання середньої заробітної плати та стан економіки країни в цілому.»

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам