У планети Земля виявлено третій радіаційний пояс!

zemlyaВиявляється, у Землі є ще один радіаційний пояс. Фахівці NASA перевернули уявлення, яке існувало з 1958 року, про те, що в Землі два радіаційних пояса - зони магнітосфери, в яких накопичуються високоенергетичні заряджені частинки.
Зонди-близнюки RBSP, запущені в космос 30 серпня 2012 року, виявили між уже відомими зовнішнім і внутрішнім поясами ще один, повідомляється на сайті NASA. Відкриття було зроблено в перші ж дні роботи супутників, які відрізняються тим, що дозволяють відслідковувати дані, що надходять з однієї і тієї ж точки в просторі з деяким часовим інтервалом.
Деніел Бейкер з університету штату Колорадо в місті Боулдер розповів: "На п'ятий день спостереження за ним ми все ще не могли повірити в те, що ми бачимо Ми думали, наші інструменти зламалися, але з ними було все гаразд А третій пояс чітко відбивався на наших екранах день за днем.»
Щоб підтвердити дані, вони порівняли їх з показниками супутника SAMPEX, який вивчає магнітосферу Землі з 1992 року. Незважаючи на невисоку чутливість пристрою, його показники також свідчили про аномалії. Відкриття було зроблено в перші ж дні роботи супутників.
"Ми не знаємо, чому ми раніше не бачили цей радіаційний пояс", - дивується провідний співробітник Центру космічних польотів імені Годдарда Шрі Канекал.
Зараз вчені, за допомогою зондів RBSP, місія яких розрахована на два роки, намагаються зрозуміти, що обумовлює появу і зникнення виявленого радіаційного поясу.
"Незважаючи на те, що дослідження в цій зоні почалися 55 років тому, залишається ще чимало загадок. Потрібно зрозуміти, чи це ми такі щасливчики, які стали свідками рідкісного явища , чи таке відбувається досить часто.», - Розповів Бейкер.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам