Умови ліцензування аптек, а також медичних установ будуть змінені.

medicСкоро умови ліцензування аптек, а також медичних установ, які б гарантували вільний доступ в приміщення людям з обмеженими можливостями будуть змінені.

Прес - служба уряду повідомила, що ініціатором таких змін став Микола Азаров.

Цим повинні опікуватися Міністерство охорони здоров'я спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

"Мене вразила історія, коли інвалід змушений був у суді доводити, що пандус до приміщення аптеки абсолютно не пристосований для інвалідної коляски. Власники формально поставилися до виконання вимоги забезпечити вільний доступ інвалідам, ще й намагалися заперечувати очевидний свій прорахунок", - сказав Азаров.

Також він зазначив, що вимоги до технічних умов приміщень повинні бути однозначними, добре розробленими і безкомпромісними.

Прем’єр наполягає на тому, що всі зніми та корективи повинні бути узгоджені з громадськими організаціями інвалідів та експертами: «Щоб не довелося знову підіймати це питання, потрібно забезпечити комфортне життя людям у візку».

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам