Улюбленець, народний артист Золотухін у комі!

koma71-річний російський актор Валерій Золотухін, найбільш відомий за своїми ролями у стрічках "Бумбараш" «Господар тайги», «Зникнення свідка» та "Нічна варта", впав у кому.
Лікарі виявили у народного артиста Росії пухлину мозку. Онкозахворювання було виявлене давно, проте 28 лютого його здоров’я різко погіршилося. Після того, як лікарі зробили томографію, вони переконалися, що хвороба нанесла важкий удар по центральній нервовій системі та організмі актора. Навіть тоді, коли артист був при тямі, він був частково паралізованим і не міг вимовити ні слова.
Наразі актор перебуває у відділенні реанімації Інституту рентгенорадіології, куди його привезли ще тиждень тому, 4 березня.
Про те, що Золотухін впав у кому, повідомила його екс-дружина Тамара Володимирівна. За її словами, до такого стану актора призвело захворювання центральної нервової системи.
Нинішня дружина Золотухіна Ірина Ліндт, яка днями навідувалася до чоловіка разом з 8-річним сином, підтвердила, що стан Валерія Сергійовича дійсно важкий, але інсульту не було.
Валерій Золотухін, який очолював Театр на Таганці з червня 2011, змушений був покинути крісло директора в зв’язку зі станом здоров’я. Керівник Департамента культури Сергій Капков представив нового директора театру – Володимира Флейшера. Новий директор заявив, що Золотухін залишиться в трупі, де він грає з 1964 року.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам