Українці витрачають на хабарі мільйони!

grivnyaЖителі України в рік витрачають на хабарі від 5 млрд.грн. до 10 млрд.грн. Пр це повідомив керівник міжнародної організації Transparency International-Україна Олексій Хмара.
Він зазначив:
- Очевидно, українцям простіше дати хабар, щоб "самому нічого не робити".
За його словами, інформація про хабарництво в Україні досить відкрита, проте це не рятує ситуацію. "Якщо раніше була хоч якась публічна реакція, то сьогодні "ланцюгові пси режиму "використовують все для зведення рахунків з опонентами", - підкреслив глава Transparency International-Україна.
Нагадаємо, 27 лютого президент України Віктор Янукович заявив, що кожного року Україна втрачає 20 млрд.грн. через корупцію. "Корупційний податок важкою ношею лягає на економіку. За мінімальними розрахунками, українське суспільство щорічно втрачає близько 20 млрд.грн. - Це гроші, які не надійшли до бюджету або були розкрадені через корупційні схеми", - сказав він.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам