Україна - піратська держава №1 у світі!

В офіційному звіті Міжнародного Альянсу Інтелектуальної Власності (IIPA) йдеться про т56е,що рівень цифрового та фізичного піратства в Україні є надзвичайно високим, тому за країною необхідно закріпити статус "Prioriy Foreign Country", що означає, що країна офіційно стане "піратом №1" у світі, адже жодна інша держава наразі такого статусу не має.


"Проблеми в Україні включають надзвичайно високий рівень цифрового та фізичного піратства, рішення державних органів переслідувати легальні організації колективного управління замість шахрайських організацій, а також довготривале використання неліцензійного програмного забезпечення комерційними і державними структурами", - описали фахівці ситуацію в Україні.

Уряд США розгляне пропозицію Альянсу і протягом двох-трьох місяців прийме відповідне рішення.

В Альянсі також зазначили, що піратство і рівень захисту авторських прав в Україні значно погіршилися за останні два роки.

"В Україні багато ринків і вуличних кіосків рясніють нелегальними копіями музичних записів, фільмів та програмного забезпечення всіх видів, включаючи розважальні програми", - йдеться в звіті.

Як відомо, раніше прес-секретар МВС Володимир Поліщук заявляв, що приблизно 47% програмного забезпечення у міністерстві внутрішніх справ не є ліцензійним.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам