У всьому винен Св. Валенитин!

svadbaСьогодні, 14 лютого, на День Св.Валентина законані пари вирішують поєднати свої серці узами шлюбу. Така традиція є відколи існує свято усіх закоханих. Проте цього року спостерігається справжній весільний бум.
Цьогоріч у Вінницькому РАЦСі засвідчать свої стосунки аж 30 пар, для чотирьох з них проведуть урочисту церемонію.
Начальник РАЦСу Галина Левицька, розповіла деталі:
- Незважаючи на будній день, 14 лютого припадає на четвер, ми маємо розписати 30 пар – це багато. Фактично весь день у нас розписаний по хвилинам. Одружуються в основному молоді пари, віком від 18 до 30 років. Торік в цей день у нас одружилось вдвічі менше пар. В один день у Вінниці зазвичай стільки не розписують.
В минулому році у Вінниці офіційно оформили свої відносини 3062 пар.За словами Галини Левицької, це менше ніж в 2011 році.
- В цьом році ми сподіваємось, що молодят буде більше, тим більше, що у нас уже є заяви на літо та осінь, - каже вона. - Тому закохуйтесь та одружуйтесь!
Також начальник міського РАЦСу відзначила, що за останні роки молодята стають "дорослішими". Середній вік наречених складає 22-23 роки, а майбутніх чоловіків - від 25
Магічна дата вплинула в основному на молоді пари – віком від 18 до 30 років. Проте астрологи завтрашню дату для шлюбу сприятливою не вважають. Директор вінницького планетарію Марія Левченко говорить, що день Валентина у 2013 році знаходитиметься під знаком Юпітера – це могутня планета, а тому їй потрібно неабияк догоджати.
Марія левченко дала кілька порад:
– Юпітер – планета смугаста, тому і молодятам в одязі варто використати смугасті деталі. Шлюб, укладений в цей день, буде нестабільним. Не зовсім гарний час і для побачень, всупереч такому святу. 13 лютого – більш сприятливий день для одруження, адже він знаходиться під впливом Венери – планети кохання. Юпітер більше підходить для заключення ділових угод, можна сміливо у начальника просити підвищення зарплати або просування по службі. Гарний день для вирішення проблем державного рівня.
Проте засмучуватися молодятам не варто – є у них рятівна соломинка, яка допоможе зробити все так, як забажається.
– Усе-таки 14 лютого – день особливий, адже на одну хвилину відкриваються потоки Всесвіту, космічні зв’язки Землі з іншими планетами, – каже астролог. – Це станеться о 14: 02. За цих 60 секунд потрібно подумки зосередитися на одному найзаповітнішому бажанні, а потім відпустити його, аби якнайшвидше здійснилося.
Тому не забудьте використати цю єдину хвилину, аби ваші мрії збувалися. Також приємна новина є для весільних гостей, адже 14 лютого 2013 року є найсприятливішим днем, аби смачно поїсти – жодного грама зайвої ваги не відкладеться.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам