У Вінниці знають як стати мільйонером

loto zabavaМільйон гривень у "Лото - ЗАБАВА" виграв Юрій Шевиркін. Вінничанин запланував достроково погасити кредит за квартиру, який з дружиною Надією брали на двадцять років. А їх дев'ятирічний син Валентин замовив собі з виграних грошей новий велосипед.
- Мене як струмом вдарило, - каже 34-річний вінницький залізничник Юрій Шевиркін, який у лотерейному квитку "Лото - ЗАБАВА" закреслив три лінії. - Не знаю, який у мене було тоді вираз обличчя, але син запитав: "Тату, що з тобою"? Я кажу: "Синку, ми, здається, виграли мільйон" ..
Юрій часто буває у відрядженнях. Він машиніст самохідно-допоміжного складу залізниці. Каже, що менше двох лотерейних квитків не купує. Зазвичай, для різноманіття, бере один у Вінниці, інший - у столиці. На розіграш 25 квітня обидва придбав у Києві. І один з них приніс у сім'ю мільйон.
- Як раз в той тираж пограти не вийшло, - розповідає Юрій. - Я гру проспав і перевіряв квитки потім. У цей самий день, тільки пізніше.
Він поїхав на залізничний вокзал, щоб оформити безкоштовний квиток на поїзд. У понеділок збирався в чергову відрядження. На вокзалі зайшов до магазинчика "МСЛ" за роздруківкою результатів вранішнього розіграшу. Дізнався, що офіційні результати надають у понеділок, але знайомий продавець лотерей дав переписати записані для себе номери.
- У результатах було вказано, що майже 300 тисяч виграв гравець з Вінниці, тобто закреслив три лінії з двома пільговими підківками. А з одного підковою три лінії закреслили у квитку, купленому в київському представництві "МСЛ". Це якраз був один з тих квитків, які я купив у відрядженні. Але про це я тоді ще й не здогадувався, - говорить Юрій.
Числа Юрій виписав і пішов додому перевіряти. Дружина в процесі звірки участі не брала. Вона в той день, як каже чоловік, захворіла і лежала з підвищеною температурою. Та й в лотерею вона ніколи не грала, тому що в щасливий випадок не вірить. Син робив уроки. Біля нього й сів закреслювати числа батько. І перший з перевірених квитків виявився виграшним.
- Мене тоді як струмом ударило, - згадує Юрій. - Валентин подивився на мене здивовано. Кажу, синку, подивився, по-моєму, ми виграли мільйон. Він переглянув. Так! Тоді вже стали кричати, підхоплюватися... А дружина не вірила! Я при ній зателефонував на гарячу лінію "МСЛ" і запитав номер виграшного квитка. Хлопець-оператор мені назвав мій номер.
По телефону вінничанину, який купив квиток у Києві, пояснили, що йому можна звертатися і в своє регіональне представництво, і в столичне. Пішли з квитком у вінницьке. Оформленням виграшу займається дружина Юрія, Надія. Допомагає тесть, щоб одній не так страшно було.
- Ми вже відкрили рахунок, квиток здали на експертизу, взамін нам дали документ, - каже Юрій. - Сказали, що виграш не оподатковується, а отримати його зможемо протягом десяти місяців. Хотілося б, звичайно, весь і одразу, тому що плани грандіозні.
В першу чергу подружжя Шевиркіних розрахуються за кредит, який взяли на квартиру чотири роки тому. Повинні були платити 20 років, тепер погасять достроково. На що підуть інші гроші, ще не вирішили. Але синові, якій тепер сам купує "Лото - Забава" та перевіряє квитки, вже пообіцяли новий велосипед.
"Присадив" Юрія на лотерею його покійний батько. Він купував квитки мало не з першого розіграшу, і в 2001 році виграв путівку до Єгипту за збіг останніх чотирьох цифр в номері квитка. Але тоді на відпочинок ніхто не поїхав - сини взяли виграш грошима, щоб прооперувати батька.
До мільйону Юрій вигравав дрібні гроші, хоч купує квитки на кожен розіграш уже років шість. Отримував по п'ять і десять гривень. Зараз говорить так:
- Це не остання наша гра! Чи я азартна людина? Може, 50 на 50. Але в лотерею вірив завжди. Особливо після того, як криза почалася. Долар підскочив, проблематично стало кредит виплачувати. Тільки й лишалося, що розраховувати на якийсь виграш.
Для інших Юрій цитує свого тестя: «Не виграє той, хто не грає.»
- А якщо білетик купити, то шанс з'явиться, - сміється мільйонер.
Його 28-річна дружина працює бухгалтером в дитячому садку. Єдиний син - школяр. Щасливий батько говорить, що з такими грошима тепер можна і другу дитину запланувати. Залишилося тільки дочекатися грошей.
До речі:
У цей самий тираж, 25 квітня, як розповів керівник Вінницького регіонального представництва ТОВ "МСЛ" Дмитро Очеретнюк, ще одна людина з Вінниці виграла чималу суму в "Лото - ЗАБАВА" - 285 тисяч 280 гривень. А другого квітня інший вінничанин виграв 100 тисяч гривень.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам