У Вінниці затримали можливих вбивць 17 -річної дівчини

Тіло вінничанки виявили в тумбочці на березі річки.146
Вінницька міліція затримала двох чоловіків , яких підозрюють у вбивстві неповнолітньої дівчини . 10 березня на березі Південного Бугу в Вінниці виявили жіночий труп. Жертва була роздягнена , тіло зв'язали мотузкою і упакували в господарську сумку.
- Дівчині було 17 років. У неї були затримки в розвитку , в школі вона провчилася лише два роки , легко йшла «на поводу» у людей , - розповіли у вінницькій міліції. - У день смерті вона пішла на залізничний вокзал , познайомилася там з двома чоловіками приблизно 30 років , пішла з ними.
Що було далі , поки з'ясовує слідство. Чоловіки , з якими дівчина була у фатальний день , кажуть тільки, що вона билася головою об стіну і отримала черепно -мозкову травму.
- Після того , як дівчина померла , труп засунули в сумку , а після в кухонну тумбочку. На таксі її привезли до річки. Один з чоловіків хотів закопати це все або втопити , а другий був проти. Через це вони навіть побилися,- повідомляють подробиці в міліції. - У результаті тумбочку залили монтажною піною , загорнули дверцята шурупами і кинули на березі.
Упізнати загиблу довго не вдавалося. Хто вона дізналися , переглянувши записи з камер спостереження на вокзалі і опитавши свідків. Після цього знайшли її мати , виявилося , що десять років тому безслідно зникла і її старша дочка .

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам