У Вінниці впіймали грабіжника

femida11 1Нещодавно у Вінниці впіймали молодика, що пограбував відділення «Приватбанку» біля ринку Урожай з іграшковим пістолетом.
Це сталося 23 листопада, хлопець із «зброєю» зайшов до банку близько 16:00, погрожуючи касиру пістолетом, простягнув папірець, на якому було написана сума, яка йому потрібна. Отримавши кошти грабіжник втік з місця злочину.
Пошуки грабіжника йшли 2 тижні і нарешті дали результати. Нападником виявився 19-річний студент вінницького ВНЗ, житель Теплицького району. На пограбування його штовхнули борги в розмірі 20 тис. грн. Непостійний заробіток не давав бажаного результату, а «сидіти у батьків на шиї» постійно не міг. Грабіжник отримав лише 2 000 грн., тому, що бажаної суми у касі не було.
На даний час затриманий перебуває в ізоляторі. Працівниками міліції відкрито кримінальну справу за фактом розбою, за скоєння такого злочину він може потрапити за грати від 2 до 5 років.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам