У Вінниці сьогодні поранено чоловіка під час штурму СБУ

20 лютого під час штурму будівлі СБУ у sbyВінниці силовики почали стріляти в повітря. Згодом виявлено, що у одного з активістів поранення в ногу.
Пораненим мітингувальником виявився 51-річний Володимир Макодзеба, військовослужбовець
Наразі постраждалий у Вінницькій лікарні швидкої медичної допомоги. Як повідомила голова ВО «Батьківщина» Людмила Щербаківська, яка зараз в лікарні з пораненим, чоловіка повезли на операцію.
Близько 12 години до протестувальників на Театральну площу вийшов голова Вінницької ОДА
Іван Мовчан. Громада вимагала відставки Мовчана. Втім, він не виконав їхні вимоги та не написав заяву.
Нагадаємо, напередодні сталася подібна ситуація біля будівлі СБУ в Хмельницькому. Силовики там відкрили вогонь по протестувальниках і поранили чотирьох людей. Один чоловік - помер. Ще одна жінка - перебуває в комі.
Службовці СБУ не були радикально налаштованими. Служба безпеки покликана захищати народ України, тому силовики не вдаються до радикальних дій та не розганяють штурмом мітингарів. Проте захистити урядове приміщення, що є стратегічно важливим для регіону було їхнім обов’язком. Адже важливі документи та уся інформація, що там зберігається, може легко потрапити до рук бандитів, що не принесе жодних позитивних наслідків жителям Вінницької області.
СБУ- організація, що стоїть на боці громадян, а не влади. Це не «тітушки» та не «Беркут», тобто вони не виконують злочинних наказів про розгін мітинг арів будь-якими способами, навіть використовуючи вогнепальну зброю. Бездіяльність цих органів призведе до вседозволеності бандитів та корупціонерів. Все, що охороняє вінницька СБУ – добробут вінничан.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам