У Вінниці презентували унікальний проект

24 березня 2014 року у Вінницькій міські раді відбуласьVINmiskrada підсумкова конференція «Муніципальні стратегії розвитку електронного урядування в Україні». На заході обговорювались досягнення та проблеми електронного урядування різних куточків України, були презентовані різноманітні новації та перспективи розвитку галузі. Херсонщина у форматі унікальності та інноваційності опинилась попереду з презентацією унікального на Україні проекту «Херсонська мапа округів».
Захід зібрав провідних спеціалістів громадськості, органів місцевого самоврядування та представників Національних агентств, міжнародних фондів.
Зокрема, директор Національного центру електронного урядування Олеся Архипська високо оцінила досягнення ініціаторів проекту, аналогів якого ще ніхто з присутніх не бачив. Нагадаємо, що такий масштабний проект не коштував ані копійки. Це приклад безмежного ентузіазму його розробників.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам