У Вінниці пожертвування для армії збирає дівчина-манекен у військовому одязі

Манекен тендітної дівчини з автоматом в руках нікого не залишає байдужим armiya pojertvovaniya

Для оснащення військової частини 0707, розташованої в Гайсині, де проходять навчання вінницькі резервісти , терміново необхідно до 50 тисяч гривень. Збір грошей з 15 березня проводиться на площі Небесної Сотні (колишня Театральна ) в обласному центрі. Тільки за перші два дні вінничани зібрали 3,4 тисячі гривень.
Автомобіль « ГАЗ- 67 » з манекеном дівиці у військовій формі і касці , з автоматом в руках складно не помітити. Тендітна « мілітарістка » стала символом добровільної допомоги українській армії. Поруч з машиною встановлено стенд і ящик для добровільних пожертвувань.
За словами керівника благодійного фонду « Бригантина » Дмитра Дідика , облвійськкомат направив людей на перепідготовку , проте нинішній стан техніки далекий від задовільного . Військовій частині потрібні нові акумулятори , а також ремонт автомобілів. Ініціатором збору коштів виступила вінницька Торгово -промислова палата , а її ідею підтримав фонд . Активну рекламну кампанію акції БФ « Бригантина» розпочала 17 березня, тоді ж на його банківський рахунок почали надходити і перші перерахування від бажаючих допомогти нашій армії.

 

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам