У Вінниці незабаром відбудеться фінал конкурсу «Студенти мають таланти»

15 листопада у міському палаці мистецтв «Зоря » пройде фінал161 загальноміського конкурсу, присвяченого до Дня студента, «Студенти мають таланти ».

Студентські ради вищих навчальних закладів , Молодіжна рада міста та паблік «Це Вінниця , друже!» вирішили започаткувати у Вінниці новий конкурс талантів серед студентів вищих навчальних закладів міста. Захід проходить під патронатом відділу у справах молоді та туризму Вінницької міської ради.

«Ми сподіваємося, що започаткований у цьому році конкурс «Студенти мають таланти» проходитиме у Вінниці щороку. Він покликаний підтримати талановитих студентів нашого міста. Творчим людям дуже важливо мати можливість показати свої здобутки глядачам, позмагатися з однолітками. Для цього й потрібні подібні конкурси», – каже начальник відділу у справах молоді та туризму Руслан Анфілов.

Протягом двох тижнів студентські таланти шукали в університетах, коледжах, технікумах та інститутах. На відбіркові півфінали кожен навчальний заклад представив по три номери. З них експерти відбирали найкращі. У результаті до фіналу увійшло 26 номерів.

«На конкурсі будуть представлені різнопланові номери, серед яких вокальні, танцювальні, акробатичні Будуть і нові напрямки, наприклад, бітбоксери – люди, які створюють мелодії і ритми за допомогою власних голосових зв’язок. Вінниця має дуже багато талановитий людей, здібності яких потрібно демонструвати на загал. Це шоу дасть можливість побачити вміння своїх одногрупників, людей, які живуть з нами в одному місті і мають таланти не гірші ніж ті, які показують на популярних нині телевізійних шоу», – зазначив режисер-постановник фіналу конкурсу Юрій Постовий.

Оскільки талановитих студентів виявилося дуже багато, організатори вирішили зробити фінал у два етапи: на 15:00 та 18:00 годину 15 листопада у МПМ «Зоря». У кожному з відділень будуть визначені переможці глядацьких симпатій. Вони отримають по 5 тисяч гривень – це кошти, зібрані від проведення одного відділення фіналу. Квиток на шоу коштуватиме 10 гривень, місць у залі 500. Кожен глядач, який заходитиме в зал, обмінюватиме свій квиток на купон, на якому після перегляду шоу вкаже конкурсний номер, який йому найбільше сподобався. Одразу після конкурсу в залі відбудеться підрахунок голосів і вручення призу глядацьких симпатій.

Крім того, журі обиратиме переможців у різних номінаціях, які отримають призи. До складу журі входитимуть люди, які вже реалізували свої таланти. В основному це столичні гості, імена яких організатори поки що тримають в секреті. Журі визначатиме переможців у трьох номінаціях. Також ще буде визначатись і переможець Інтернет-голосування на пабліку «Це Вінниця, друже!».

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам