У Вінниці відкрився сучасний діагностичний центр

10У вересні місяці в м. Вінниця почав свою роботу новий діагностичний центр, що знаходиться на вулиці Київська. Ця подія стала досить значною для жителів та гостей міста, адже до цього на Вінниччині не було медичного закладу з такою сучасною і потужною діагностично-лабораторною базою.

Діагностичний центр було створено з ініціативи Вінницької міської ради за підтримки Благодійного фонду відомого українського мецената Петра Порошенка та представників держави Ізраїль. Новостворений медичний заклад є цілковитою власністю територіальної громади міста. Отже, вінничани, які користуються субсидіями зможуть отримувати послуги центра з 50-відсотковою знижкою від їх вартості.

Пацієнти діагностичного центру матимуть змогу обстежуватися найсучаснішим обладнанням, серед якого: цифровий рентген-апарат CR, апарат для УЗД, спіральний комп’ютерний томограф, мамограф, електрокардіограф та надсучасний ендоскопічний апарат для обстеження черевної порожнини. Крім того в центрі проводять аналізи крові та сечі з використанням новітніх технологій.

Новостворений діагностичний центр стане важливим і необхідним закладом, який допоможе проводити якісне лікування пацієнтів Вінниці та області, адже це неможливо робити без кваліфікованої сучасної діагностики.

Як заявив вінницький міський голова Володимир Гройсман, міська рада планує повністю реформувати систему фінансування закладу, коли фінансові потоки стануть прозорими та будуть надходити не за нормативами, а за фактично надані послуги. Таким чином міська рада буде частково компенсувати витрати пацієнтів. На думку мера, така система фінансування допоможе захистити тих, хто насправді потребує підтримки держави.

Усі відповіді на питання, щодо послуг центру можна отримати за телефоном 67-07-45.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам