У Вінниці відкрито новий діагностичний центр

На сьогоднішній день стан нашої медицини залишає бажати кращого, це вам підтвердить будь-який громадянин нашої держави. І ось, одним із великих кроків в сторону подолання даної проблеми стало створення діагностичного центру у місті Вінниця.

Новий діагностичний центр дає можливість пройти обстеження на рівні медицини закордону, тобто відпадає потреба важких та дорогих поїздок у пошуках панацеї до іноземних ескулапів, що, як відомо, не дешеве задоволення.

- Вінничани та жителі області отримали можливість точної діагностики на сучасному обладнанні прямо у Вінниці, - говорить Петро Порошенко, один із ініціаторів створення даного закладу.

Даний діагностичний центр створений спільними зусиллями України та Ізраїлю.  Від лиця Ізраїльських партнерів на відкриття прибув міністр іноземних справ Ізраїля Авігдор Ліберман. Присутнім  був мер міста Володимир Гройсман, також один з головних ініціаторів створення.

- В  сфері медицини Ізраїль є високотехнологічним, - говорить Ліберман, - і ми завжди раді поділитися нашими знаннями, своїми технологіями з нашими партнерами, з нашими друзями. І я радий, що на сьогоднішній день Україна входить в коло наших партнерів та близьких друзів.

Все обладнання вже встановлено, але потребує перевірки, томі працювати діагностичний центр розпочне лише з вересня. Найпершим та найголовнішим завданням лікарів буде врятувати людину, коли вона знаходитиметься на межі смерті, як у випадку інфарктів та інсультів. Таку допомогу, нажаль, не може надати більшість теперішніх лікарень, оскільки мають застарілу техніку. Тепер більша кількість людських життів буде врятовано.

Також будуть надаватися послуги загальної діагностики, як за направленням лікарів, так і за власним бажанням пацієнтів. Щодо цін, то їх планують установити на досяжному рівні, приблизно на 20% нижче ніж у приватних клініках.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам