У Вінниці пройде один із найбільших музичних фестивалів Європи

vudstokЗавдяки Всеукраїнському благодійному фонду «Серце до серця» вінничани зможуть насолоджуватися рок музикою на фестивалі «ВУДСТОК-УКРАЇНА 2012». Це вже не в перший раз дане етно-рок дійство проходитиме на нашій землі. Але найбільш приємним є те, що все відбуватиметься на території Вінниччини, а саме на Калинівському аеродромі.

Історія  музичного фестивалю «ВУДСТОК-УКРАЇНА» розпочинається з 2006 року, коли завдяки польському благодійному фонду «Оркестр святкової допомоги» було організовано український благодійний фонд «Серце до серця». Польський аналогічний музичний фестиваль Przystanek Woodstock (Зупинка Вудсток) є одним з найбільших в Європі.

Зіркою фестивалю буде один з найпопулярніших польських гуртів «Еней» («Enej»). Приємно відзначити, що організатори та учасники гурту – українці, брати Петро та Павло Солодухи. Пісні в їхньому репертуарі польською та українською мовами.

У концертах «WOODSTOCK-УКРАЇНА 2012» також візьмуть участь і менш відомі гурти, які виконують музику в стилях рок, етно, фольк та метал. Також своєю присутністю нас порадує добре всім відомий Кузьма.

Даний фестиваль проходитиме в період з 28 по 30 серпня,як вже зазначалося, на території Калинівського аеродрому.

Залишається лиш побажати прихильникам даного напрямку музики драйвово проведеного часу.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам