У школі на Вінниці взірвалась котельня. Не обійшлося без жертв

3 лютого в м. Тульчин Вінницької області на вул. Леніна,43, 110в котельні загальноосвітньої школи № 3 стався гідродинамічний удар системи тепловодопостачання, що спричинив руйнування котла та частково приміщення котельні. Загинуло двоє людей.
Про це повідомляє управління ДСНС у Вінницькій області.
У понеділок, 3 лютого, об 11:22 на пункт зв’язку оперативно-координаційного центру УДСНС України у Вінницькій області надійшло повідомлення про те, що о 11:15 в м. Тульчин в котельні загальноосвітньої школи № 3 ім. Олександра Пушкіна стався вибух. Відбувся гідродинамічний удар системи тепловодопостачання, що спричинив руйнування котла та частково приміщення котельні.
Вибухова хвиля вибила шибки в 14 віконних рамах зі сторони коридору та сходових клітин у поряд розташованому приміщенні основного шкільного корпусу, в якому навчаються 330 учнів старших класів (загалом у школі навчається 600 учнів).
Школярі початкових класів навчальний процес проводять у іншому шкільному корпусі, який забезпечений окремим опаленням.
Внаслідок надзвичайної події загинули двоє технічних працівників школи – 48-річний завгосп та оператор котельної установки, якому 31 рік. Молодий чоловік помер у приймальному відділенні Тульчинської районної лікарні.
Наразі для учнів старших класів навчальний процес призупинений. Причиною аварії, за заключенням спеціалістів, виявився зрив побутового газового котла.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам