Ціна на газ підвищиться на 50%!

126Експерт з енергетичних питань Олександр Нарбут висловив свою думку про тарифи на газ: «Я вважаю, що ціни на газ доведеться підняти, оскільки без цього не вдасться збалансувати бюджет на 2013 рік.»

За його припущеннями, дискусія про підняття цін на газ буде на засіданні економічного блоку уряду в оновленому складі.

Підвищення тарифів на газ для населення потягне за собою також зростання цін на електрику, тому що зміна однієї ціни впливатиме на формування інших.

В кінці першого кварталу 2013 року рішення про підвищення газових цін може бути прийняте, його реалізацію планують протягом першого півріччя наступного року.

Олександр Нарбут додав, що підвищення цін буде поступове, щоб населення та комерційні організації змогли спланувати свій бюджет, і її обсяг складатиме близько 50% від теперішньої ціни.

Раніше, не дивлячись на тиск МВФ влада запевняла, що доки не покращиться добробут громадян підвищення не буде. Час покаже.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам