Цілюща вода криниці на Вінничичні

voda

Найстаріша криниця області пережила вже більше 800 зим та літ, та їй не страшні на посухи, ні морози. Понад 800 років тут жодного разу не пересихало джерело. А про лікувальні властивості колодязної води по області поширюються легенди ходять легенди.

Мешканці села Стара Прилука Липовецького району, стверджують, що вода дійсно цілюща, бо на собі перевіряли її дію. Допомагає і при головному болі, і при болях у шлунку. Криницю називають Лебиховою. Проте чому саме така назво та коли і хто у селі викопав колодязь - однозначної відповіді. Старожили кажуть, що криницю викопали козаки. Інші стверджують – криницю наказав колись зробити місцевий пан. Та люди вважають, що це й не важливо, бо і так пишаються своєю невеличкою туристичною принадою.

Взимку туристів до криниці не дуже багато, зате як потепліє – хоч греблю гати. Навесні біля життєдайного джерела місцеві ентузіасти планують влаштувати місце відпочинку. Проте навали туристів не бояться – води на усіх вистачить.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам